9. 12. 2018

asambláž – Alšova, Litoměřice

19. 7. 2019

reliéfy – Špálova, Ústí nad Labem

19. 7. 2019

reliéf – SNP, Ústí nad Labem

22. 10. 2019

reliéfy – Gagarinova, Teplice

11. 12. 2018

reliéf 3 – Moskevská, Most

17. 12. 2018

reliéf – J. Palacha, Most

11. 12. 2018

mozaika – Velké stávky, Most

21. 3. 2019

reliéf – Košťany

17. 1. 2020

reliéf 3 – Golovinova, Kadaň

8. 12. 2018

mozaika – Novosedlické náměstí, Ústí nad Labem

6. 3. 2019

reliéf – Růžová, Most

8. 12. 2018

leptané sklo – Velká Hradební, Ústí nad Labem

11. 12. 2018

reliéf – Obránců Míru, Most

22. 3. 2019

sklo – náměstí Svobody, Teplice

8. 12. 2018

mozaika – Litoměřická, Ústí nad Labem

11. 12. 2018

mozaika – Chomutovská, Klášterec

8. 1. 2020

mozaika – Březenecká, Chomutov

8. 1. 2020

mozaika 2 – Březenecká, Chomutov

21. 3. 2019

reliéf – Kollárova, Teplice

11. 12. 2018

reliéf – Golovinova, Kadaň

8. 12. 2018

mozaiky – Nedbalova, Teplice

19. 7. 2019

dřevořezba – Hradiště, Ústí nad Labem

9. 12. 2018

malba – Žitenická, Litoměřice

8. 12. 2018

reliéfy – Herbenova, Ústí nad Labem

11. 12. 2018

plastika – Podkrušnohorská, Litvínov

8. 1. 2020

reliéf – Čelakovského, Chomutov

11. 12. 2018

keramické pásmo – Petlérská, Klášterec

1. 6. 2019

rytina – U Císařských lázní, Teplice

1. 6. 2019

reliéf – Mírové náměstí, Teplice

20. 3. 2019

mozaika – Krupka

8. 12. 2018

mozaika – Bratří Čapků, Žatec

11. 12. 2018

reliéf – Radniční, Most

17. 7. 2019

reliéf 2 – Karla Čapka, Děčín

11. 12. 2018

mozaika 2 – Budovatelů, Most

17. 12. 2018

reliéf 3 – Podkrušnohorská, Litvínov

19. 12. 2018

plastika – Lipová, Klášterec

12. 12. 2018

plastiky – Nábřeží, Bílina

10. 12. 2019

reliéf 3 – Štětí

14. 1. 2020

reliéf – Přísečnická, Chomutov

18. 10. 2019

reliéf 2 – SNP, Ústí nad Labem

11. 12. 2018

mozaika – Budovatelů, Most

8. 12. 2018

mozaika – Mírové náměstí, Ústí nad Labem

17. 12. 2018

reliéf 2 – Moskevská, Most

11. 12. 2018

reliéfy 2 – Chomutovská, Klášterec

12. 12. 2018

art protis – Zahradní, Chomutov

19. 7. 2019

mozaika – SNP, Ústí nad Labem

17. 12. 2018

art protis 2 – náměstí Míru, Litvínov

11. 12. 2018

mozaiky – Podkrušnohorská, Litvínov

8. 12. 2018

mozaika – Mírová, Ústí nad Labem

8. 4. 2019

reliéf – Osvoboditelů, Louny

12. 12. 2018

mozaika – Farského, Chomutov

8. 12. 2018

smalt – Drážďanská, Ústí nad Labem

12. 12. 2018

reliéf – Karla Čapka, Děčín

11. 12. 2018

mozaika – Lipová, Most

3. 2. 2019

reliéfy – Stříbrnická, Ústí nad Labem

8. 4. 2019

mříž – Mírové náměstí, Louny

21. 3. 2019

reliéf 2 – Košťany

22. 3. 2019

malba – Nová, Ústí nad Labem

19. 12. 2018

reliéfy – Terezínská, Lovosice

1. 6. 2019

reliéfy – Americká, Teplice

25. 9. 2019

reliéfy – Roudnice

12. 12. 2018

malba – Vinohradská, Chomutov

1. 6. 2019

reliéf – Mírové nám., Ústí nad Labem

31. 7. 2019

reliéf 3 – Karla Čapka, Děčín

17. 1. 2020

reliéf – Svatováclavská, Žatec

17. 12. 2018

mozaika – Údlice

12. 12. 2018

mozaika 2 – Rooseveltova, Chomutov

19. 7. 2019

leptané sklo 2 – Velká Hradební, Ústí nad Labem

19. 7. 2019

reliéf – Stříbrnická, Ústí nad Labem

11. 12. 2018

tapiserie 2 – Divadelní, Most

11. 12. 2018

reliéf – Nádražní, Most

4. 11. 2019

reliéf – R. Pokorného, Libochovice

8. 12. 2018

mozaika – Hlávkova, Teplice

12. 12. 2018

mozaika – Na Příkopech, Chomutov

8. 12. 2018

mozaika – Masarykovo náměstí, Podbořany

12. 12. 2018

malba – Otvice

20. 3. 2019

reliéf – Valdštejnská, Litvínov

8. 8. 2019

mozaiky – Kmochova, Ústí nad Labem

12. 12. 2018

asambláže – Podmokelská, Děčín

8. 12. 2018

reliéfy – Josefa Schovánka, Louny

11. 12. 2018

keramika – Podkrušnohorská, Litvínov

12. 12. 2018

plastika – Nábřeží, Bílina

8. 12. 2018

mozaika 2 – Vinařská, Ústí nad Labem

8. 12. 2018

reliéf – Čs. Dobrovolců, Teplice

11. 12. 2018

mozaiky – J. Průchy, Most

9. 9. 2019

plastika – Obchodní, Most

9. 12. 2019

sgrafito – Štětí

12. 12. 2018

reliéf – Kundratická, Chomutov

8. 12. 2018

mozaika – Postoloprty

19. 7. 2019

sgrafito – Pod lesem, Chomutov

11. 12. 2018

reliéf – Budovatelů, Most

8. 12. 2018

reliéf – Nádražní, Lovosice

9. 12. 2018

mozaika – Lesní, Klášterec

30. 5. 2019

mozaika – Zlatnická, Most

12. 12. 2018

mozaika – Školní, Chomutov

19. 7. 2019

reliéfy 2 – Stříbrnická, Ústí nad Labem

11. 12. 2018

art protis – Podkrušnohorská, Litvínov

1. 6. 2019

mozaika – Dubí

12. 12. 2018

mozaiky – Přísečnická, Chomutov

11. 12. 2018

reliéf – náměstí Míru, Litvínov

22. 10. 2019

mozaika 2 – Krupka

8. 12. 2018

reliéf – Doubravská, Teplice

12. 12. 2018

mozaiky – Podmokelská, Děčín

8. 12. 2018

reliéfy – Litoměřická, Ústí nad Labem

19. 7. 2019

leptané sklo 3 – Velká Hradební, Ústí nad Labem

6. 3. 2019

sgrafito – V. Talicha, Most

12. 12. 2018

reliéfy – Na Příkopech, Chomutov

17. 12. 2018

mozaika – J. Palacha, Most

22. 3. 2019

malba – Čsl. dobrovolců, Teplice

18. 4. 2019

mozaika 2 – Labské nábřeží, Děčín

21. 3. 2019

reliéfy a sgrafita – Košťany

11. 12. 2018

mozaika – Moskevská, Most

20. 3. 2019

reliéf – Duchcov

8. 8. 2019

reliéf – U Hadích lázní, Teplice

8. 12. 2018

mozaika 2 – Nová, Ústí nad Labem

7. 10. 2019

mozaika – Unčínská, Teplice

11. 12. 2018

keramické pásmo – Chlumec

11. 12. 2018

tapiserie – Divadelní, Most

12. 12. 2018

plastika – Karla Čapka, Děčín

6. 3. 2019

mozaika – V. Talicha, Most

11. 12. 2018

mozaika – U Stadionu, Most

3. 2. 2019

reliéf – Králova výšina, Ústí nad Labem

8. 12. 2018

mozaika – Tolstého, Teplice

1. 6. 2019

sgrafita – Cajthamlova, Teplice

31. 5. 2019

mozaika – Eduarda Basse, Most

8. 12. 2018

sgrafita – Mírová, Lovosice

8. 12. 2018

plastika – Žižkova, Lovosice

19. 7. 2019

plastika – Lidické náměstí, Ústí nad Labem

31. 5. 2019

mozaika – Okružní, Most

19. 7. 2019

reliéfy 3 – Stříbrnická, Ústí nad Labem

17. 1. 2020

reliéf – Komenského, Kadaň

8. 12. 2018

reliéf – Na Pile, Ústí nad Labem

17. 12. 2018

malba – Jiráskova, Chomutov

8. 12. 2018

mozaika – U Nádraží, Ústí nad Labem

11. 12. 2018

mozaika – Radniční, Most

1. 6. 2019

reliéfy – Cajthamlova, Teplice

3. 2. 2019

tapiserie – Krčínova, Ústí nad Labem

30. 5. 2019

tapiserie – Bystřany

9. 12. 2018

plastika- Žitenická, Litoměřice

11. 12. 2018

mozaika – Muchova, Chlumec

11. 12. 2018

reliéf – Divadelní, Most

17. 12. 2018

vitráž – Radniční, Most

12. 12. 2018

reliéfy – Palackého, Chomutov

8. 12. 2018

mozaika – U Koupaliště, Ústí nad Labem

6. 3. 2019

mozaika – Čepirožská, Most

11. 12. 2018

malba – 17. listopadu, Klášterec

8. 12. 2018

asambláž – Masarykovo náměstí, Podbořany

8. 12. 2018

reliéf – Drážďanská, Ústí nad Labem

31. 12. 2018

reliéf – Kovářská

8. 12. 2018

reliéfy – Pod Nemocnicí, Louny

16. 1. 2020

keramika – Krušnohorská, Ústí nad Labem

11. 12. 2018

plastika – 17. listopadu, Klášterec

11. 12. 2018

reliéf – Mládežnická, Litvínov

11. 12. 2018

sgrafita – Tylova, Litvínov

8. 12. 2018

reliéfy – Májová, Teplice

12. 12. 2018

mozaika – Tyršova, Děčín

6. 3. 2019

tapiserie – Lipová, Most

17. 12. 2018

fólie – Radniční, Most

30. 5. 2019

malba – Bystřany

8. 12. 2018

mozaika – K. Maličkého, Lovosice

1. 6. 2019

reliéfy – Liberecká, Teplice

10. 9. 2019

reliéf – Cihlářská, Chomutov

16. 1. 2020

reliéf – Březenecká, Chomutov

8. 12. 2018

tapiserie – Velká Hradební, Ústí nad Labem

8. 12. 2018

mozaika – Vinařská, Ústí nad Labem

7. 10. 2019

reliéf – Fráni Šrámka, Teplice

11. 12. 2018

reliéfy – Podkrušnohorská, Litvínov

6. 3. 2019

plastika – Františka Kmocha, Most

8. 12. 2018

mozaiky – Muchova, Ústí nad Labem

11. 12. 2018

mozaika 2 – Moskevská, Most

21. 3. 2019

mozaika – Košťany

11. 12. 2018

reliéf – Kpt. Jaroše, Kadaň

6. 3. 2019

mozaika – Z. Fibicha, Most

17. 12. 2018

plastika – Kosmonautů, Chomutov

8. 12. 2018

plastika 2 – Žižkova, Lovosice

11. 12. 2018

mozaika – náměstí Míru, Litvínov

11. 12. 2018

reliéfy 2 – Budovatelů, Most

12. 12. 2018

plastika – Přemyslova, Děčín

18. 10. 2019

pískované sklo – Duchcovská, Děčín

11. 12. 2018

malba – J. E. Purkyně, Most

8. 12. 2018

mozaika – Nová, Ústí nad Labem

12. 12. 2018

sgrafito – Havlíčkova, Chomutov

12. 12. 2018

sgrafito 2 – Havlíčkova, Chomutov

8. 12. 2018

keramika – Sociální péče, Ústí nad Labem

11. 12. 2018

mozaika – Podkrušnohorská, Litvínov

11. 12. 2018

reliéf – Moskevská, Most

10. 12. 2019

keramika – Hoštka

11. 12. 2018

reliéfy – Chomutovská, Klášterec

17. 12. 2018

reliéfy – náměstí Míru, Litvínov

8. 12. 2018

reliéf – Jana Koziny, Teplice

12. 12. 2018

mozaika – Jiráskova, Chomutov

11. 12. 2018

reliéf – Palackého, Jirkov

22. 3. 2019

sklo 2 – Nádražní, Teplice

8. 12. 2018

mozaika – Neštěmická, Ústí nad Labem

11. 12. 2018

reliéfy – Ruská, Litvínov

12. 12. 2018

mozaika – Labské nábřeží, Děčín

8. 12. 2018

mozaika 2 – Litoměřická, Ústí nad Labem

10. 9. 2019

mozaika 3 – Budovatelů, Most

25. 9. 2019

reliéf – Štětí

11. 12. 2018

mozaika 3 – Moskevská, Most

8. 12. 2018

mozaiky – Edisonova, Teplice

31. 7. 2019

tapiserie- Mírové náměstí, Ústí nad Labem

21. 3. 2019

sklo – Kollárova, Teplice

8. 12. 2018

mozaiky – Maršovská, Teplice

11. 12. 2018

reliéfy 2 – Podkrušnohorská, Litvínov

11. 12. 2018

mozaika – J. A. Komenského, Most

12. 12. 2018

mozaiky – Kundratická, Chomutov

12. 12. 2018

mozaika – Bezručova, Chomutov

11. 12. 2018

reliéfy – Budovatelů, Most

8. 12. 2018

mozaiky – Větrná, Ústí nad Labem

8. 12. 2018

mozaika – Pod Parkem, Ústí nad Labem

19. 12. 2018

malba 2 – Žitenická, Litoměřice

22. 1. 2020

reliéf – Šafaříkova, Litvínov

16. 7. 2019

reliéf – náměstí 1. máje, Chomutov

17. 12. 2018

malba – náměstí Míru, Litvínov

8. 12. 2018

mozaiky – U Jezu, Žatec

11. 12. 2018

art protis – Velké stávky, Most

18. 10. 2019

mozaika – Želenická, Děčín

12. 12. 2018

tapiserie – Zahradní, Chomutov

17. 12. 2018

art protis – náměstí Míru, Litvínov

8. 12. 2018

reliéf – Terezínská, Lovosice

12. 12. 2018

lept – Zborovská, Chomutov

11. 12. 2018

mozaika 2 – Radniční, Most

27. 12. 2018

reliéf – Javorová, Most

22. 3. 2019

reliéf – náměstí Svobody, Teplice

8. 12. 2018

reliéfy – Masarykova, Ústí nad Labem

12. 12. 2018

mozaika – Černčice

17. 12. 2018

malba – Mánesova, Chomutov

22. 3. 2019

sklo – Nádražní, Teplice

12. 12. 2018

mozaika – Mánesova, Chomutov

11. 12. 2018

mozaika – Albrechtická, Most

11. 12. 2018

reliéf – Tylova, Litvínov

8. 12. 2018

reliéf – Stará, Ústí nad Labem

8. 12. 2019

reliéf – Roudnice

7. 1. 2020

mozaika – Rooseveltova, Chomutov

8. 12. 2018

reliéfy – U Nadjezdu, Lovosice

11. 12. 2018

reliéf – SNP, Most

4. 11. 2019

reliéfy – Štefánikova, Louny

12. 12. 2018

mozaika – Písečná, Chomutov

8. 12. 2018

reliéf – Otokara Březiny, Žatec

6. 3. 2019

mozaiky – Lipová, Most

11. 12. 2018

mozaika – Studentská, Litvínov

10. 12. 2019

mozaika – Hoštka

8. 12. 2018

mozaika – Pražská, Žatec

11. 12. 2018

mozaika – Krušnohorská, Chlumec

12. 12. 2018

reliéf – Roudnická, Děčín

8. 12. 2018

reliéfy – Hrnčířská, Ústí nad Labem

10. 12. 2019

keramika – Štětí

17. 12. 2018

mozaika 4 – Podkrušnohorská, Litvínov

25. 9. 2019

reliéf 2 – Štětí

12. 12. 2018

malby – Stromovka, Chomutov

8. 12. 2018

mozaika – Prokopa Diviše, Ústí nad Labem

8. 12. 2018

reliéf – Příčná, Podbořany

31. 7. 2019

reliéf – Meziboří

15. 9. 2019

reliéf 4 – Karla Čapka, Děčín

22. 1. 2020

reliéfy – Budovatelů, Jirkov

8. 8. 2019

reliéfy – Anežky České, Ústí nad Labem

17. 12. 2018

plastika – U Zámeckého parku, Litvínov

11. 12. 2018

mozaika – Krušnohorská, Jirkov

9. 7. 2019

plastika 2 – Velká Hradební, Ústí nad Labem

1. 6. 2019

reliéf – Dubí

11. 12. 2018

reliéfy – Krátká, Klášterec

8. 12. 2018

reliéfy – Velká Hradební, Ústí nad Labem

9. 12. 2018

mozaika – Stránského, Litoměřice

31. 7. 2019

reliéf 2 – Budovatelů, Most

1. 12. 2019

reliéf – Proboštov

18. 10. 2019

reliéf – Rabasova, Ústí nad Labem

31. 5. 2019

tapiserie – Okružní, Most

8. 7. 2019

plastika – Velká Hradební, Ústí nad Labem

9. 7. 2019

mříž – Velká Hradební, Ústí nad Labem

8. 12. 2018

reliéf – Přítkovská, Teplice

8. 12. 2018

stucco lustro – Velká Hradební, Ústí nad Labem

9. 12. 2018

mozaika – Žernosecká, Litoměřice

8. 12. 2018

mozaika – Masarykova třída, Ústí nad Labem

11. 12. 2018

reliéf – Ruská, Litvínov

11. 12. 2018

reliéfy – Ervěnická, Jirkov

4. 11. 2019

reliéf – Poděbradova, Louny

19. 12. 2018

art protis – Budovatelů, Most

11. 12. 2018

reliéfy – Budovatelů, Jirkov

11. 12. 2018

reliéf 2 – Golovinova, Kadaň

8. 4. 2019

reliéf – Mírové náměstí, Louny